martaigo | e-blogi.pl
_blog martaigo
Jak zanleżć szybko mechanika 2014-09-23

Poszukiwanie mechanika w teraźniejszych czas nie jest prostą sprawą. Jeśli ktoś miał z tym styczności jest kobietą to wie o czym będę pisać. W ostatnim czasie moja przyjaciółka zadzwoniła do mnie z Warszawy z pytaniem czy znam doby serwis mechaniczny, gdyż ma problemy z samochodem. Odpowiedziałam krótko, że nie. Jednak zaproponowałam jej ażeby wpisała w Googalch serwis samochodowy mazowieckie. Okazało się że znalazła na portal z warsztatami oferujące naprawy samochodów w województwie mazowieckim. Była to dość niemała niepodziana, gdyż takie serwisy zazwyczaj nie reklamują się i ciężko jest je znaleźćPo przeczytaniu opinie na portalu, zadzwoniła do wybranego serwisu samochodowego. Co najistotniejsze okazało się, ze jest on blisko miejsca jej pracy. Pojechała na miejsce. Zostawiła samochód a po pracy mogła go odebrać. Wszystko byłoby pięknie jednak samochód po 2 tygodniach znów wydawało nieprawidłowe odgłosy jednak już inne od tamtych. Podjechała więc z powrotem do nich i okazało się, że owszem jest usterka ale już inna i musi za nią znowu zapłacić. Nie były to małe pieniądze, a samochód już także miał swoje lata. Weszła jednak z powrotem na stronę z warsztatami samochodowymi i pojechała do konkurencji.


Okazało się, że poprzedni serwis miał racje co do niedociągnięcia, jednak suma jaka chciał za naprawę był 3 kronie wyższa. Teraz jak jej się coś psuje w każdej chwili szuka na portalu, ażeby odnaleźć najlepszą dla siebie cenę. Gdyż my panie nie znamy się w większości na autach, a kasę to wolimy wydawać na ciuchy a nie w warsztatach samochodowych.


Sama kobieta na poboczu drogi szybkiego ruchu o 5 rano 2014-09-23

Chciałam podzielić się moją przygodą z autem. Jechałam na trasie Warszawa-Radom niby doskonale oznakowanie, tylko na niektórych odcinkach zapomnieli, że trzeba włączyć latarnie. Ciemno, głucho wszędzie co to będzie? To pytanie zadawałam sobie wiele razy. Samochody jak tiry jechały dość wolno, jednak co najmniej oświetlały drogę. Nagle widzę w moim autku ikonkę, która sygnalizuje spadek ciśnienia w oponach. Pewnie zastanawiacie się skąd znam tą ikonkę? Poprzez przypadek, kiedyś mój znajomy pokazał mi gdy wracaliśmy z gór był ten sam kłopot, ale twierdził, ze to ikonka żółta nie czerwona, więc można dalej jechać.Natomiast po kilki minutach przy prędkości 120 km ( z pewnością Ikonka czerwona i napis stop. Więc według mojej wiedzy staje i co dalej. Podstawową ikonką którą znam to spadek ciśnienia w oponach i rezerwa, a co to stop znaczy? Stanęłam, dzwonie do męża, ale nikt nie odpowiada, ma telefon na milczy bo śpi z nasza córeczką i nie chce żeby obudził ją dzwonek telefonu albo kolejny promocyjny esemes. Dzwonie dalej, teściu, szwagier, ale to 4 rana wszyscy śpią. Pozostało mi tylko PZU, więc https://beauty-room.pl/manicure-hybrydowy dzwonię, Pani mówi ze pomoc będzie do 30 minut. Czekam, ciemno, z pojazdu boje się włączyć, żeby ogrzewał bo krzyczy i miga jak szalony.


Cierpliwie czekam, patrzę na zegarek. W okamgnieniu widzę jak jedzie poradę. Pan stwierdziła, że nie trzeba było czekać i narzekać bo to tylko opona się przebija i należało własnymi siłami wymienić. Co Państwo na to. Pomyślicie głupia baka, a ja powiem wam przerażona dziewczyna. Noc, na środku odludzia, telefonu ani jedna osoba nie odbiera. Po prostu czekałam na pomoc| bo bałam się wyjść za samochodu. Pozdrawiam wszystkie przestraszone Panie, które przy awarii panikują:) A tak na marginesie ja nie potrafię zmieniać koła.


Jak zaleźć warsztat samochodowy 2014-09-19

Witam wszystkich bardzo serdecznie,


Jakiś czas temu mam coraz większe kłopoty z moim samochodem. Mieszkam w niedużej miejscowości na śląsku i nie mogę wyszukać niedrogiego warsztatu samochodowego. Jednak tak jak wszyscy nowocześni ludzie postawiłam pomóc sobie internetem. Wstukałam w Google  http://salonfineza.com.pl/zabieg-kwasem-hialuronowym i pokazały mi się firmy oferujące usługi. Zadzwoniłam do niektórych z nich i wybrałam przez telefon najbardziej korzystną dla mnie finansowo ofertę. Przyjechałam na miejsce i pozostawiałam mój samochód , który ledwo dojechał . Po 3 dniach dzwoni Pan i mówi że pojazd jest już sprawny, zażartował, że mogę wręcz się ścigać. Po dojechaniu na miejsce byłam bardzo miło zaskoczona bo naprawa okazała się tańsza niż się spodziewałam.


Dlatego mogę śmiało polecić serwis samochodowy śląskie dla osób które nie maja własnego mechanika. Nie biorą wiele za usługę, a pojazd działa jakby był nabyty w salonie. Co najbardziej istotne Pan poinformował mnie, ze w razie jakich problemów mogę przyjechać i naprawią go w ramach gwarancji. Na szczęście nie musiałam z niej skorzystać.


Szczerze polecam to kobietą, gdyż mechanicy mają nas za osoby kompletnie nie znające się na rzeczy i wielu z nich próbuje zreperować nam pojazd oszukując nas. Powymieniają części, które były dobre, a zapłacimy za to bardzo dużo. Dlatego warto jest skorzystać ze sprawdzonych serwisów samochodowych, a jeżeli już takich nie mamy to poszukajmy w sieci. Nie jedźmy na miejsce porozmawiajmy telefonicznie, przedstawmy problem i oczekujmy dokładnie określonej wyceny. By w przyszłości nie okazało się, że pojazd po serwisie jest dalej zepsuty.


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]