Jak zaleźć warsztat samochodowy | martaigo | e-blogi.pl
_blog martaigo
Jak zaleźć warsztat samochodowy 2014-09-19

Witam wszystkich bardzo serdecznie,


Jakiś czas temu mam coraz większe kłopoty z moim samochodem. Mieszkam w niedużej miejscowości na śląsku i nie mogę wyszukać niedrogiego warsztatu samochodowego. Jednak tak jak wszyscy nowocześni ludzie postawiłam pomóc sobie internetem. Wstukałam w Google  http://salonfineza.com.pl/zabieg-kwasem-hialuronowym i pokazały mi się firmy oferujące usługi. Zadzwoniłam do niektórych z nich i wybrałam przez telefon najbardziej korzystną dla mnie finansowo ofertę. Przyjechałam na miejsce i pozostawiałam mój samochód , który ledwo dojechał . Po 3 dniach dzwoni Pan i mówi że pojazd jest już sprawny, zażartował, że mogę wręcz się ścigać. Po dojechaniu na miejsce byłam bardzo miło zaskoczona bo naprawa okazała się tańsza niż się spodziewałam.


Dlatego mogę śmiało polecić serwis samochodowy śląskie dla osób które nie maja własnego mechanika. Nie biorą wiele za usługę, a pojazd działa jakby był nabyty w salonie. Co najbardziej istotne Pan poinformował mnie, ze w razie jakich problemów mogę przyjechać i naprawią go w ramach gwarancji. Na szczęście nie musiałam z niej skorzystać.


Szczerze polecam to kobietą, gdyż mechanicy mają nas za osoby kompletnie nie znające się na rzeczy i wielu z nich próbuje zreperować nam pojazd oszukując nas. Powymieniają części, które były dobre, a zapłacimy za to bardzo dużo. Dlatego warto jest skorzystać ze sprawdzonych serwisów samochodowych, a jeżeli już takich nie mamy to poszukajmy w sieci. Nie jedźmy na miejsce porozmawiajmy telefonicznie, przedstawmy problem i oczekujmy dokładnie określonej wyceny. By w przyszłości nie okazało się, że pojazd po serwisie jest dalej zepsuty.


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]